Наш успіх – у задоволенні потреб клієнта

Група компаній Grico Group – одна з найбільших компаній на заході Україні, що пропонує якісні будівельно-оздоблювальні матеріали від провідних українських та закордонних виробників. Уже понад 20 років ми втілюємо грандіозні плани та ідеї тисяч людей не лише в Чернівцях, а й по всій Україні. Адже у Grico Group можна знайти практично будь-який будівельний матеріал за доступною ціною з максимально швидкою доставкою.

Наше завдання – допомогти вам

Ми віримо в те, що купівля матеріалів для будівництва та ремонту може бути не лише швидкою, а й приємною. І наш колектив робить усе для цього. Експертна сервісна підтримка, допомога у виборі та індивідуальний підхід до кожного допоможуть вам знайти саме той матеріал, який треба, без зайвих хвилювань та даремної трати часу.

Наша місія:

«Ми – команда професіоналів, що досягає успіху завдяки задоволенню потреб клієнтів»

Основні напрямки діяльності Гріко Груп

map

Гуртовий продаж (B2B)

shopping_cart

Дрібногуртовий та роздрібний продаж через власну торгову мережу (B2C)

apartment

Комплектування об’єктів будівництва

language

Співпраця з іноземними партнерами (країни ЄС, Туреччина, Китай, Молдова)

У нашому розпорядженні 3000 м² складських приміщень, що забезпечують зберігання різних груп товарів, відповідно до технічних вимог. Власний автопарк та залізнична колія дозволяють швидко та ефективно постачати та відвантажувати вітчизняні та закордонні товари безпосередньо на склад.

Наші головні принципи

filter_1

Повага до кожного;

filter_2

Колектив – твоя друга сім’я;

filter_3

Клієнту – найкраще обслуговування;

filter_4

Прагнення до досконалості у своїй роботі.

Інтернет-магазин: швидко, якісно, надійно

Життя може бути простішим, а купівля потрібних будівельних матеріалів – зручнішою та швидшою. Наш інтернет-магазин допоможе знайти потрібний матеріал без зайвих клопотів, не витрачаючи часу на пошуки. Звісно, якщо ви не впевнені у виборі – можете сміливо телефонувати або звертатися до консультантів онлайн – вони радо допоможуть розібратися з проблемою та підкажуть оптимальне рішення. Замовляйте товар в будь-який куточок України з доставкою. Більше інформації про доставку та оплату тут.

НА СЬОГОДНІ GRICO GROUP — ЦЕ СТАБІЛЬНА КОМПАНІЯ, ДЛЯ ЯКОЇ НАЙВАЖЛИВІШИМ Є РЕЗУЛЬТАТ. ТОБТО ВИЗНАННЯ КЛІЄНТІВ, ПАРТНЕРІВ ТА РЕПУТАЦІЯ НАДІЙНОЇ СТРУКТУРИ, ВІДКРИТОЇ ДО НОВИХ ПРОЄКТІВ ТА СПІВПРАЦІ.