Наш успіх – у задоволенні потреб клієнта

Група компаній Grico Group – одна з найбільших компаній на заході Україні, що пропонує якісні будівельно-оздоблювальні матеріали від провідних українських та закордонних виробників. Уже понад 20 років ми втілюємо грандіозні плани та ідеї тисяч людей не лише в Чернівцях, а й по всій Україні. Адже у Grico Group можна знайти практично будь-який будівельний матеріал за доступною ціною з максимально швидкою доставкою.

Наше завдання – допомогти вам

Ми віримо в те, що купівля матеріалів для будівництва може бути не лише швидкою, а й приємною. І наш колектив робить усе для цього. Експертна сервісна підтримка, допомога у виборі та індивідуальний підхід до кожного допоможуть вам знайти саме той матеріал, який треба, без зайвих хвилювань та даремної трати часу.

Наша місія:

«Ми – команда професіоналів, що досягає успіху завдяки задоволенню потреб клієнтів»

Основні напрямки діяльності Grico Group

map

Гуртовий продаж (B2B)

shopping_cart

Дрібногуртовий та роздрібний продаж через власну торгову мережу (B2C)

apartment

Комплектування об’єктів будівництва

language

Співпраця з іноземними партнерами (країни ЄС, Туреччина, Китай, Молдова)

У нашому розпорядженні 3000 м² складських приміщень, що забезпечують зберігання різних груп товарів, відповідно до технічних вимог. Власний автопарк та залізнична колія дозволяють швидко та ефективно постачати та відвантажувати вітчизняні та закордонні товари безпосередньо на склад.

Наші принципи

Наша діяльність побудована на дотриманні чотирьох основних принципів:

filter_1

Повага до кожного;

filter_2

Колектив – твоя друга сім’я;

filter_3

Клієнту – найкраще обслуговування;

filter_4

Прагнення до досконалості у своїй роботі.

Інтернет-магазин: швидко, якісно, надійно

Так, ми вдосконалюємося з кожним роком. Тепер, окрім офлайн-магазинів, де товар можна протестувати, ми відкрили ще й інтернет-магазин. Ми віримо, що життя може бути простішим, а пошук потрібних матеріалів – зручнішим та швидшим. Наш інтернет-магазин допоможе знайти потрібну річ без зайвих клопотів, не витрачаючи часу на пошуки. Звісно, якщо ви не впевнені у виборі – можете сміливо телефонувати або звертатися до консультантів онлайн – вони радо допоможуть розібратися з проблемою та підкажуть оптимальне рішення. Тут, як і у звичайних магазинах, можна замовити будь-який товар з доставкою.


На сьогодні Grico Group — це стабільна компанія, для якої найважливішим є результат. Тобто визнання клієнтів, партнерів та репутація надійної конкурентоспроможної структури, відкритої до нових проектів та співпраці.