Семінар-практикум: гіпсокартонні плити Rigips: види, переваги та особливості використання

02 серпня 2023

arrow_backназад

Поговорили про асортимент та основні характеристики гіпсокартонних плит Rigips

Серпень розпочався новою порцією знань ✅

Вчора відбувся семінар-практикум, присвячений гіпсокартонним плитам Rigips: видам, перевагам та особливостям використання.

info

RIGIPS  – це сучасні гіпсокартонні матеріали, що відповідають найжорсткішим вимогам європейської якості з точки зору надійності, безпеки та екологічності. Бренд відзначає комплексний підхід та безліч передових рішень щодо внутрішнього оздоблення приміщень. RIGIPS часто використовують у своїй роботі професійні будівельники, оскільки ця продукція дозволяє ефективно вирішувати складні технічні задачі, втілювати сміливі ідеї, а також є абсолютно безпечною з точки зору екології.

Щира подяка Олегу Собчику, інструктору по монтажу систем сухого будівництва "Rigips" , за змістовну та насичену розмову. Саме він розповів про основні характеристики матеріалів та акцентував на особливостях.

Зустріч відбулася у форматі жвавої дискусії, учасники ставили запитання та ділилися досвідом. А наприкінці семінару всі охочі провели краш-тест, перевіривши на практиці міцність гіпсокартонних плит Rigips 💪 До слова, гіпсокартон підвищеної твердості Rigips Habito вдалося пробити лише дванадцятим ударом 🤩

Вдячні всім причетним до організації семінару та, звісно ж, Збройним Силам України, завдяки яким цей захід зміг відбутися 🇺🇦