Стримана елегантність натурального каменю, краса плавних ліній та природніх форм, підкреслена вдалим кольором, створюють неповторний настрій. Камінь завжди буде поза часом, це архетип, який пов'язує нас зі своєю праісторією та створює відчуття єднання з природою.

Зберегти гармонію, поєднавши традиції з сучасністю, вдалося турецькій компанії Silver Stone. Виробник продукції з декоративного натурального каменю уже майже 20 років працює для того, аби мрії про красивий та зручний дизайн стали реальністю.

Постійно збільшуючи асортимент товарів, компанію справедливо вважають лідером у сфері виробництва продукції з природного каменю. Мармур, травертин, онікс, граніт, – це лише незначна частина виробів, які Silver Stone експортує до країн Європи. Загалом, декоративний камінь можна розділити на дві великі категорії: для зовнішнього та для внутрішнього оздоблення.

Для екстер'єрів використовують переважно граніт, мармур чи сланець. Зносостійкі та морозостійкі, багаті на кольорові відтінки та фактури, ці матеріали підходять для оздоблення зовнішніх стін, колон, огорож та інших елементів ландшафтної архітектури.

А ось в інтер'єрі використовують практично весь асортимент природного каменю, що дозволяє додати оселі виразної індивідуальності та наповнити її затишком. Соковитий акцент у вигляді кам'яного панно, перегородки чи арки стане лейтмотивом інтер'єру. Світлодіодне підсвічування, у поєднанні з природним каменем, додасть камерності. Використання елементів природного каменю в декорі демонструє бездоганний смак господаря. Втім, при виборі породи слід зважати на призначення каменю в інтер'єрі, візерунок та колір.

Своєю продукцією Silver Stone доводить, що в епоху технологічного прогресу людині необхідно зберігати зв'язок з природою і традиціями.

Травертин, мармур, онікс, граніт чи сланець не тільки гармонійно вписуються у приміщення, а й наповнюють його красою, життєвою енергією та силою.

Silver Stone пропонує надзвичайно широкий вибір натуральних оздоблювальних матеріалів з травертину. Це напівкристалічний камінь, який за естетичними характеристиками анітрохи не поступається мармуру. Тонкозерниста структура травертину надає йому цікаву фактуру, а незначна вага, у поєднанні з високою міцністю, роблять матеріал доречним у будь-якому інтер'єрі

Беззаперечна перевага травертину – багата кольорова гамма. Білий, ніжно-молочний, яскраво-червоний чи синій – колір залежить від віку, складу та місця видобутку каменю.

Травертин має ще одну особливість – доступний ціновий діапазон. Саме тому він високо цінується у світі архітектури, будівництва та дизайну.

Е-КАТАЛОГ