6 стильних поєднань кольорів для інтер'єру

25 березня 2020

arrow_backназад

Темно-синій, винний, м'ятний, пряний медовий, вугільний - сьогодні в тренді складні відтінки. Про те, як і з чим їх поєднувати, аби вийшов максимально стильний та гармонійний простір - читайте у статті Гріко

Щороку провідні експерти кольору і виробники фарб випускають свої палітри колірних трендів. Але просто продемонструвати добірку кольорів - не цікаво. Тому декотрі дизайнери допомагають зорієнтуватися, як і з чим їх краще поєднувати. Показуємо ефектні поєднання, які здатні стати новими героями в класичній палітрі інтер'єру.

1. Синій + деревний коричневий + рожевий

Відомий американський інститут кольору Pantone, на основі аналізу тенденцій в моді, дизайні інтер'єру, кіно, поліграфії, щороку видає прогноз нового трендового кольору. Дизайнери радять поєднувати глибокий синій з теплими тонами. Ідеально - з натуральним деревом і пудровим рожевим.

2. М'який рожевий + сіро-зелений

Американська компанія-виробник фарб Benjamin Moore & Co представила свій головний колір 2020 року. Ним став теплий ніжно-рожевий відтінок First Light. Він увійшов в нову пастельну палітру компанії Color Trends 2020.

Інші ключові кольору в ній - нефритово-зелений Crystalline AF-485 і бежевий Golden Straw 2152-50. Для контрасту менеджери за кольором і дизайну компанії рекомендують використовувати матовий чорний або темно-коричневий.

3. Винний + вугільний

Норвезька компанія Jotun, одна з провідних виробників декоративних фарб, на початку 2020 року представила свою палітру з 12 трендових відтінків. Фахівці цієї компанії роблять ставку на теплі і приглушені тони. У палітрі можна знайти червоний пудровий колір, темний винний, морський, сливовий. Всі відтінки відмінно поєднуються між собою, для контрасту дизайнери використовують класику - білий і чорний.

4. М’ятний + смарагдовий + білий

3 жовтня 2019 року фарба Valspar представила свій колірний прогноз на 2020 рік з 12 природними відтінками. Основну ставку в цьому році компанія зробила на м'ятний колір і поєднання з ним. М'ятний колір зовсім не асоціюється з кольором листя м'яти, свою назву він отримав за рахунок візуального відчуття м'ятної прохолоди.

Новий м'ятний - це більше поєднання блакитного і світло-зеленого. Ми знаємо класичний м'ятний колір Tiffani, але зараз в тренді не такий насичений відтінок, а більш приглушений, припудрений. Кращий контрастний тон для нього, на думку дизайнерів, - білий.

5. Новий червоний + пшеничний

Теракот, іржа, живий корал, цегляний, випалений апельсин - все це нові актуальні відтінки червоного в цьому році. Багата палітра надихає дизайнерів на експерименти зі стилем. Збалансувати яскраві кольори в інтер'єрі допомагає поєднання зі світлими відтінками. Серед них є явний фаворит - бежевий.

6. Пряний мед + сірий

2019 року компанія Dulux презентувала свій новий відтінок «Пряний мед». За словами колористів компанії: «Теплий бурштиновий відтінок був обраний, оскільки він відображає новий настрій оптимізму і позитивного ставлення до життя - бажання наповнити будинок світлом».

Дизайнери компанії позиціонують його як новий універсальний відтінок, який здатний витіснити з лідерських позицій базовий сірий і бежевий. При цьому, саме ці відтінки позиціонуються, як кращі акцентні компаньйони для нового лідера.